Předsednictvo

Anežka Tetřevová

předseda
17 let
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň

První rok svého členství jsem byla zvolena do předsednictva, tento rok jsem byla zvolena předsedkyní s cílem vést parlament směrem neformálního vzdělávání veřejnosti, občanské aktivizace studentů
v Plzeňském kraji a s cílem osobnostního rozvoje všech členů parlamentu. Mimo parlament se věnuji divadlu, hře na klavír a zálibu nacházím také v přírodních vědách nebo literatuře.  

Ondřej Zábran 

1. místopředseda
17 let
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23

Ondřej Zábran, synonymum pro odhodlanost, inteligenci, dobré vedení a skromnost. Mezi mé zájmy patří přírodní vědy a technika. Rád vymýšlím a realizuji společenské akce. V parlamentu jsem již třetím rokem a letos jsem se stal 1. místopředsedou. Mám za sebou několik úžasných projektů a věřím, že jich s parlamentem máme ještě mnoho před sebou.

Felix Jan Sedláček  

2. místopředseda
18 let
Střední průmyslová škola, Tachov, Světce 1 

Být místopředseda v parlamentu pro mě znamená podílet se na zajímavých projektech, poznávat nové lidi a zlepšovat studentský život. Člověk se zde naučí spousty nových věcí a získá rozhled, 
který v životě rozhodně využije.


Členové předsednictva

Kamil Černý  

18 let
Gymnázium J. Š. Baara

K práci v parlamentu mě vždy táhla touha věci vymýšlet či zlepšovat. Nyní se o to pokouším jak v SPPK, tak i v PDM ČR. Snažím se v lidech rozvíjet pozitivní a kreativní myšlení a společně posouvat tyto instituce zase o krůček dál. 

Tadeáš Johansson 

18 let
Střední škola,
Horažďovice, Blatenská 313

Jsem znám jako místní Švéd, a právě se Švédskem bych chtěl navázat spolupráci v rámci parlamentu.  

Natálie Korandová  

19 let
Gymnázium Luďka Pika, Plzeň

Byla jsem nyní druhým rokem zvolena do předsednictva studentského parlamentu, jehož aktivit se moc ráda účastním, pomáhám s jejich tvorbou a jsem podepsána pod mnoha projekty.  

Markéta Machalová  

18 let
Střední škola,
Horažďovice, Blatenská 313

Parlament vidím jako výbornou příležitost pro každého, kdo má zájem o osobní rozvoj a nehodlá ponechávat osud sebe a svých vrstevníků v cizích rukou. Jeho členové jsou pro mě zdrojem inspirace a naděje pro naší generaci. Členství v SPPK mě zkrátka posouvá dál.

Zuzana Piknerová  

18 let
Sportovní gymnázium Plzeň

K tomu, stát se členkou parlamentu, mě táhla touha být součástí skupiny mladých cílevědomých lidí a podílet se s nimi na realizaci skvělých plánů, projektů a nápadů pro zlepšení života studentů. 

Samuel Zheng    

17 let
Gymnázium Františka Křižíka

Mojí největší zálibou je divadlo. Zároveň pak učím angličtinu a zajímá mě poezie. V parlamentu působím již druhým rokem a nadále pokračuji jako člen předsednictva. Myslím, že parlament je skvělá cesta, jak prosadit názory mladých lidí v Plzeňském kraji, zejména díky naším projektům.


Tajemník

Petr Měsíček 

17 let
Gymnázium, Plzeň,
Mikulášské nám. 23

Už od mala mě bavilo přemýšlet nad tím, co by se dalo zdokonalit, udělat jinak nebo co nového by se dalo vymyslet. V prostředí mladých, ambiciózních a kreativních lidí se otevírají dveře mé vlastní kreativitě, což mi možná v posledních letech scházelo a proto SPPK považuji za skvělou příležitost pro rozvoj zajímavých projektů, ale také můj vlastní. 

Předsedkyně mediálního výboru

Magdaléna Fialová  

17 let
Gymnázium, Plzeň,
Mikulášské nám. 23

Na parlamentu se mi líbí myšlenka spojit mladé, ambiciózní a kreativní lidi a skrz mediální team bych si přála přiblížit jeho činnost i ostatním studentům.