Předsednictvo

Tereza Tycarová

předsedkyně
18 let
SPŠD Plzeň

V parlamentu jsem již třetím rokem. Dostala se mi příležitost vést parlament a hodlám ji využít co nejvíce to půjde. Mimo parlament se věnuji také trénování malých gymnastek. Máme toho spoustu před sebou a je to pro všechny velká výzva, ale bude to jízda.

Julie Smrčková

1. místopředsedkyně
17 let
Gymnázium Františka Křižíka Plzeň

V parlamentu to táhnu již druhým rokem a musím říct, že to zatím byla teda jízda. Jsem ráda, že jsem se rozhodla vydat se touto cestou, ještě jsem toho nikdy nelitovala a věřím, že nikdy litovat nebudu. Díky svému členství jsem získala spoustu nových zkušeností a poznala hromadu nových a skvělých lidí. Parlament je výborná příležitost pro všechny, kteří chtějí něco změnit a zapojit se do věcí, které jsou důležité nejen pro ně, ale i pro ostatní mladé lidi.

Matyáš Veselka

2. místopředseda
17 let
Gymnázium Františka Křižíka Plzeň

Ahoj. Jsem Maty. Jsem tady už druhým rokem a doufám že se zde ještě další dva udržím. Za tu dobu co jsem tady jsem toho zažil a prožil opravdu mnoho. Prostřednictvím parlamentu máme možnost rozebírat všední i nevšední témata dotýkající se nejen naší generace.


Členové předsednictva

Adam da Conceição

18 let
Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň

Jsem Adam – student Středního odborného učiliště elektrotechnického v Plzni. Mezi mé záliby a vášně patří skoro až chorobná záliba v elektronice, služba u dobrovolných hasičů a samozřejmě aktivní účast v předsednictvu Studentského parlamentu Plzeňského kraje. Mnozí z vás se jistě pozastaví nad mým složitým příjmením brazilského původu. Pro mnoho lidí je to jazykolam a pro ty, kteří čtou docházku, podpásovka. I přesto, že v parlamentu nejsem dlouho, rychle sbírám zkušenosti a již nyní jsem součástí mnoha skvělých projektů. Staň se i ty jedním z nás, buď součástí SPPK a zažij něco, co jinde jen tak nezažiješ!“

Magdaléna Fialová

19 let
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23

Parlament je pro mě místem k seberozvoji a poznání cílevědomých a ambiciózních lidí. Zároveň jsme tady jedna velká parta, která se snaží zlepšovat své okolí a to nejen v Plzeňském kraji.“

Viktor Suchý

17 let
Gymnázium Františka Křižíka Plzeň

Do parlamentu jsem vstoupil díky svým spolužákům a nelituji toho. Přestože jsem v parlamentu teprve krátce, stihl jsem zažít neskutečné množství skvělých zážitků. Zároveň jsem rád, že můžu být součástí této skupiny mladých aktivních lidí, kteří se nebojí organizovat projekty nebo se zapojit do věcí, které nás jakožto mladé lidi velice ovlivňují.

Anežka Tetřevová

19 let
Gymnázium Luďka Pika Plzeň

V posledním ročníku gymnázia jsem se rozhodla být součástí předsednictva především proto, abych předala zkušenosti, které jsem za tři roky v parlamentu nasbírala.
Mým dlouhodobým cílem je ze SPPK udělat prostor pro setkávání středoškoláků z celého kraje a místo, kde se nemusí nikdo bát vyjádřit svůj názor.

Ondřej Zábran

19 let
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23

Ondřej Zábran, synonymum pro odhodlanost, inteligenci, dobré vedení a skromnost. Mezi mé zájmy patří přírodní vědy a technika. Rád vymýšlím a realizuji společenské akce. V parlamentu jsem již pátým rokem a letos jsem se přesunul do předsednictva. Mám za sebou několik úžasných projektů a věřím, že jich s parlamentem máme ještě mnoho před sebou.“

Markéta Zoubková

18 let
Gymnázium Tachov

Od prvního momentu, kdy jsem se připojila do parlamentu bylo mojí prvotní myšlenkou zlepšovat kvalitu výuky ve školách . Být součástí předsednictva mi umožňuje realizovat tyto plány, dále také pořádat akce pro širokou veřejnost a rozšiřovat povědomí o práci celého parlamentu.


Tajemník

Petr Měsíček 

19 let
Gymnázium, Plzeň,
Mikulášské náměstí 23

“V parlamentu jsem již třetím rokem a za tu dobu jsem poznal nespočet zajímavých a inspirativních lidí a podílel se na mnoha projektech. Za tuhle zkušenost jsem velmi vděčný a těším se na to, že budu z pozice tajemníka moci sledovat, co SPPK přinesou nové tváře.“

Předseda mediálního výboru

Markéta Doušová

19 let
Gymnázium, Plzeň,
Mikulášské náměstí 23

.


Vyslanci v PDM ČR

Anežka Tetřevová

19 let
Gymnázium Luďka Pika Plzeň

Ondřej Zábran

19 let
Gymnázium, Plzeň, Mikulášské náměstí 23